Nabavljeni paketi kućanskih i higijenskih potrepština u sklopu projekta „Ruke pomažu“

Temeljem projekta „Ruke pomažu“ (Zaželi – program zapošljavanja žena) u tijeku je podjela prvih paketa kućanskih i higijenskih potrepština korisnicima na području općine Viškovo i općine Klana.

Paketi su podijeljeni po sadržaju na „Paket 1“,“Paket 2“ i „Paket 3“, a dijelit će se cijelo vrijeme trajanja rada gerontodomaćica s korisnicima (24 mjeseca). Dana, 27.05.2019. godine započela je podjela “Paket 1” koji se dijeli jednom tijekom trajanja projekta te sadržava: sirkovu metlu, sobnu metlu, set za čišćenje poda, jednokratne lateks rukavice, krpe za čišćenje, paket soft spužvica za pranje posuđa, paket vrećica za smeće.