Podjela kućanskih i higijenskih potrepština korisnicima u sklopu projekta „Ruke pomažu“

U tijeku je podjela paketa kućanskih i higijenskih potrepština korisnicima na području općine Viškovo i općine Klana koji su nabavljeni temeljem projekta „Ruke pomažu“ (Zaželi – program zapošljavanja žena).

Paketi su podijeljeni po sadržaju na „Paket 1“,“Paket 2“ i „Paket 3“, a dijelit će se cijelo vrijeme trajanja rada gerontodomaćica s korisnicima (24 mjeseca). Dana, 11.09.2019. godine započela je podjela “Paket 2” i „Paketa 3“. „Paket 2“ sadržava: kuhinjske ručnike, toaletni papir, tekući sapun, kremu za ruke, rupčiće, šampon za kosu, vlažne maramice, pastu za zube, gel za tuširanje. „Paket 3“ sadržava: deterdžent za pranje posuđa, sredstvo za čišćenje stakla, omekšivač za rublje, sredstvo za pranje podova, osvježivač WC školjke, sanitar, deterdžent za pranje rublja.